Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden
error_outline
28. september kl. 16:14

Koronavirus

-HER

. clear

Under finner du alle lag og foreninger i Rælingen kommune:


Andre organisasjoner Ballsport
Barn og ungdom Eldre
Grunneierlag Hagelag
Humanitær og helse Idrett og fysisk aktivitet
Interesseorganisasjoner Kristne foreninger
Kunstforeninger Musikk-, sang-, dans- og teater
Natur og friluftsliv Pensjonistforeninger
Støtteorganisasjoner Vannsport
Vel- og beboerforeninger

Viser 10 tilfeldig utvalgte

For å se andre foreninger, klikk kategoriene over eller gjør et søk.

Rælingen klatreklubb

Kategori
Natur og friluftsliv
Kontaktperson
Simen Rønning
Telefon
47471138
E-post
simen@upngo.no
Nettside
www.ralingenklatreklubb.no

Fagerlia Innebandy

Kategori
Ballsport
Kontaktperson
Olav Bakke
Telefon
99546166
E-post
olav.bakke@melbyauto.no

Action Teater

Kategori
Musikk-, sang-, dans- og teater
Kontaktperson
Mie Andberg
Telefon
47877511
E-post
mie.andberg@gmail.com

Nedre Romerike gruppe av NRRL

Kategori
Andre organisasjoner
Kontaktperson
Jan Edvoll
E-post
jan.edvoll@online.no
Nettside
www.la9l.com

Løvenstad Vollyball

Kategori
Ballsport
Kontaktperson
Lars Persson
Telefon
98038377
E-post
lars1persson2@gmail.com

Rælingen Sanitetsforening

Kategori
Humanitær og helse
Kontaktperson
Edel Nilsen
Telefon
909 82 367
E-post
nksraelinge@gmail.com

Fjerdingby Innebandyklubb

Kategori
Ballsport
Kontaktperson
Anders Karlsen
Telefon
95152049
E-post
anders@plusit.no
Nettside
fjerdingbyibk.no

Eritreisk Kulturforening, Rælingen

Kategori
Humanitær og helse
Kontaktperson
Yohannes Ghebreab Weldeleul
Telefon
45176689
E-post
abharsh54@gmail.com

Rælingen Skytterlag

Kategori
Idrett og fysisk aktivitet
Kontaktperson
Jarle Wingård
E-post
raelingen@skytterlag.no
Nettside
www.skytterlag2.no/raelingen/

Kor-i-Lia

Kategori
Musikk-, sang-, dans- og teater
Kontaktperson
Tone Sandum Lindh
Telefon
93 06 57 00
E-post
korilia1996@gmail.com
Nettside
www.korilia.no