Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Under finner du alle lag og foreninger i Rælingen kommune:


Andre organisasjoner Ballsport
Barn og ungdom Eldre
Grunneierlag Hagelag
Humanitær og helse Idrett og fysisk aktivitet
Interesseorganisasjoner Kristne foreninger
Kunstforeninger Musikk-, sang-, dans- og teater
Natur og friluftsliv Støtteorganisasjoner
Vel- og beboerforeninger
Viser 10:

Fagerlia Innebandy

Kategori
Ballsport
Kontaktperson
Olav Bakke
Telefon
99546166
E-post
olav.bakke@melbyauto.no

Fjerdingby Innebandyklubb

Kategori
Ballsport
Kontaktperson
Anders Karlsen
Telefon
95152049
E-post
anders@plusit.no
Nettside
fjerdingbyibk.no

Fotballgutta

Kategori
Ballsport
Kontaktperson
Truls Norby
Telefon
99257611
E-post
truls.norby@kjemi.uio.no

Løvenstad FK

Kategori
Ballsport
Kontaktperson
Einar Bergum
E-post
eibergum@online.no

Løvenstad Vollyball

Kategori
Ballsport
Kontaktperson
Lars Persson
Telefon
98038377
E-post
lars1persson2@gmail.com

Rælingen Fotballklubb

Kategori
Ballsport
Kontaktperson
Ann Kristin Mikalsen
Telefon
45033211
E-post
dagligleder@rfk.no
Nettside
www.rfk.no

Rælingen håndballklubb

Kategori
Ballsport
Kontaktperson
Geir Vestrheim
Telefon
95832776
E-post
gves2@online.no
Nettside
www.rhk.info

Rælingskameratene

Kategori
Ballsport
Kontaktperson
Hans Petter K. Aasheim
Telefon
48222322
E-post
aasheim1980@yahoo.no

Rudsberghaugen Foppall

Kategori
Ballsport
Kontaktperson
Håkon Lindahl
Telefon
97657101
E-post
hakonlindahl@gmail.com

Turk FC

Kategori
Ballsport
Kontaktperson
Hakan Cetin
Telefon
465 465 65
E-post
hakan@cetin.no